Afyonkarahisar Özel Cenaze Hizmetleri

Sevdiklerimizi ve yakınlarımızı ebedi yolculuğa uğurlarken birçok ayrıntı önem taşımaktadır. Günümüzde belediyeler cenazeler için hizmet verse de çoğu zaman özel cenaze hizmetlerine ihtiyaç duyulabilmektedir. Afyonkarahisar özel cenaze hizmetleri birçok açıdan memnuniyet sağlamak için çok sayıda kolaylığı içinde barındırmaktadır.

Şehiriçi Cenaze Nakli

Cenaze aynı şehir içerisinde defnedilecekse şehiriçi cenaze nakil desteği devreye girmektedir. Afyonkarahisar özel cenaze hizmetleri bulunduğunuz nokta neresi ise defin işlemlerini sağlıklı ve güvenli bir şekilde yapabilmektedir. Özel araçlar ile verilen hizmet sayesinde hem memnuniyet açısından bir sorun yaşamamış olursunuz hem de şehir içinde dilediğiniz mezarlığa nakil işlemi gerçekleşmiş olur.

Şehirlerarası Cenaze Nakli

Afyonkarahisar özel cenaze hizmetleri sadece şehir için değil şehirlerarası alanda da destek vermektedir. Afyonkarahisar’dan farklı bir şehre defin gerçekleşecekse bu durumda özel araçlar ile defin gerçekleşmektedir. Cenazelerin hastane morglarından ya da evlerinizden alınması için gerekli ekipman hazır halde bulundurulur. İşinde uzman ekip ile kefen ve tahnit işlemleri yapılır. Cenazeler ilişkin yetki belgelerinin alınması, belediyelerden ve mezarlıklar müdürlüğünden izin işlemlerinin halledilmesi işlemleri tüm bu organizasyonun içindedir.

Özel Araçlar

Afyonkarahisar özel cenaze hizmetleri taşıma işlemleri özel araçlar ile yapılmaktadır. Cenaze taşıma ambulans ya da cenaze aracı ile gerçekleşmelidir. Bu konuda deneyimli personellerimiz ile hizmet vermekteyiz. Araçlarda cenazeler için özel soğutucu kabinler bulunmalıdır. Araçların içleri geniş olmalı aynı zamanda cenaze yakınlarının oturacağı bir alanda mutlaka düşünülmelidir. Afyonkarahisar özel cenaze hizmetleri bu konuda araç açısından kullanıcılarına herhangi bir sorun yaşatmadan defin işlemlerini tamamlamayı hedeflemektedir.

Uluslar arası Cenaze İşlemleri

Cenazelerin yurt dışından getirilmesi durumunda uluslararası cenaze işlemleri devreye girmektedir. Bu durumda özel yetki belgeleri ve cenaze izin belgeleri gerekmektedir. Uluslararaası cenaze işlemlerinde tabut kısmı çok önemlidir. Tabutta herhangi bir sızma işlemi olmalıdır. Aynı zamanda kırık ve çatlak da olmaması gerekmektedir. Gerekli tüm izinlerin alınmış olması herhangi bir sorun yaşanmaması açısından oldukça önemlidir. Bu nedenle tüm bu işlemlerin özel bir ekip ile koordineli bir şekilde yapılıyor olması gerekir.