Amasya özel cenaze hizmetleri

Amasya özel cenaze hizmetleri firmamız en başta cenaze nakil işlemleri olmak üzere; defin malzemelerinin temin edilmesi, defin için gereken evrakların hazırlanması ve defin işlemleri konusunda da sizlere yardımlarını sunmaktadır. Amasya özel cenaze hizmetleri, firmamıza ait hiçbir eksiği bulunmayan cenaze arabaları ve ambulanslar, cenazelerin yalnızca yurtiçindeki nakil işlemlerinde değil uluslararası nakil işlemlerinde de kullanılabilmesi için sizlerin hizmetine sunmaktayız.

Cenaze ve Defin Hizmeti

Amasya özel cenaze hizmetleri olarak, sevdiklerini ve yakınlarını kaybetmenin üzüntüsü ile bu yoğun işlemler için de ayrı olarak uğraşmamanız adına sizlere yardımlarımızı sunuyoruz. Konu ile alakalı bütün eğitimlerden geçmiş, profesyonel ve alanında tecrübe kazanmış olan ekibimiz, bu sürecin en hızlı şekilde tamamlanabilmesi için elinden geleni yapacaktır. Şirketimiz, yenilenen araçları ve profesyonel ekibi ile 7 gün 24 saat boyunca hizmetinizdedir.

Amasya Özel Cenaze Hizmetleri Cenaze Arabası

Amasya özel cenaze hizmetleri, yalnızca şehir içinde değil şehir dışında da cenaze nakil arabası temini konusunda yardımcı olmaktadır. Firmamız, tam donanımlı araçları ile cenazelerinizi gereken hassasiyeti göstererek taşımaktadır.

Eski zamanlarda pek ihtiyaç duyulmayan cenaze arabaları, özellikle şehirlerin büyümesi ve mezarlıkların yerleşim yerlerinden uzaklaşması dolayısıyla bir ihtiyaç haline gelmiştir. Bu nedenle şirketimiz, sizlere gereken cenaze araçlarını da temin etmektedir.

Şehirler Arası Cenaze İşlemlerinin Gerçekleştirilmesi

Konu ile ilgili bütün dini eğitimleri almış ve bununla birlikte mesleğinde tecrübe kazanmış çalışanlarımız, şehir dışındaki cenaze naklinin yapılabilmesi için özel bir şekilde hazırlanmış nakil araçları ile cenazelerin taşınması işlemlerini gerçekleştirmektedirler. Cenaze nakil prosedürlerine uygun bir şekilde cenazelerin taşınması ile ilgili de fazlasıyla titiz davranılmaktadır.

Sunulan Başlıca Hizmetler

Firmamız Amasya Özel Cenaze Hizmetleri’nin sunduğu başlıca hizmetler aşağıda yer aldığı gibidir;

Naklin sorunsuz bir şekilde yapılması için yol izin belgesinin ve konşimentonun alınması,

– Cenazenin hastanede hazırlanması ve getirilmesi.

– Defin için hazırlanması,

– Doktordan ölüm raporunun temin edilmesi,

– Yıkanması ve kefenlenmesi,

– Tabuta yerleştirilmesi,

– Camii ve mezarlığa transferi,

– Kabir malzemelerin alınması,

İşlemleri şirketimiz tarafından yapılmaktadır.