ARDAHAN ÖZEL CENAZE HİZMETLERİ

Ardahan Özel Cenaze Hizmetleri cenazeyle ilgili her konuda müşterilerine yardım etmektedir. Ambulansla nakil işleminden defnetmeye kadarki olan tüm süreçlerde sorumluluk sahibi olup görevini hakkıyla yerine getirmeye çalışmaktadır.

  • Özel Nakliye Araçları

Cenaze özel araçları Sağlık Bakanlığının koyduğu şartlara uymakta ve düzenli bakımlarıyla muayeneleri yapılmaktadır. Araçlar, merhum/merhume kişileri hastaneden alıp yıkamaya sonrasında defnedilmek üzere mezarlığa götürülene kadar hizmet etmektedir.

Cenaze araçları özel vip taşıtlar olup araç içinde aydınlatma ve iletişim sistemlerine sahiptir. Araçların içinde bir de özel izolasyona sahip kabinler mevcuttur. Nakliye araçları, gerekli tüm donanımlara sahip ve yeni taşıtlardır.

  • Cenazenin Hazırlanması

Cenaze işlemlerini şirketin uzman ekibi cenaze sahiplerinin adına yapmakta olup cenaze sahiplerine düşen tek görevin merhum ya da merhume kişinin kimliğini uzman ekibe ulaştırmaktır.

Cenaze; evinden, hastaneden ya da bulunduğu yerden özel araçla alındıktan sonra cenaze sahiplerinin istediği şekilde yıkanıp giydirilir ve tabutlanır. Ardahan Özel Cenaze Hizmetleri bünyesinde bulunan morgda bekletilmesi sağlanır.

Cenazeler şehir içi, şehir dışı ve yurt dışı olmak üzere farklı kategorilerden olduğundan uçak transferleri saatlerine ya da günlerine kadar cenazelerin morgda beklenmesi gerekmektedir. Dolayısıyla cenazelerin zarar görmemeleri için tahnit işlemi uygulanır. Cenazenin bozulmaması adına çeşitli kimyasal ve patolojik süreçlerin ardından cenazeler güvenli bir şekilde korunmaya alınır.   

  • Uzman Ekip

Ardahan Özel Cenaze Hizmetleri ekipleri profesyonel olarak çalışmakta ve cenazenin nakliyesinden defnedilmesine kadar cenazeyle özenli bir şekilde ilgilenmektedirler. Cenazenin dini inançlara ve kültürlere göre defnedilmesi amaçlanır.

 

  • 7/24 Her Yerde

Cenazeler yurt içi ve yurt dışı olmak üzere özel hizmetlerimizden yararlanabilmektedirler. Cenazelerin gerekli evrak ve prosedür işlemleri tamamlandıktan sonra takip süreçleri başlatılmaktadır. Cenazelerin tahnit işlemi sonrasında konsolosluklardan ve gümrük memurlardan alınan izinler dahilinde yolculukları başlamaktadır. 

  • Her Zaman Sizlerle

Hem kendi vatandaşlarına hem de yurt dışındaki insanlara en zor zamanlarında yardımcı olup onların cenaze sürecini eksiksiz tamamlamaya çalışması; Ardahan Özel Cenaze Hizmetleri ekibiyle gurur duyar, onları tercih eden ve hizmetlerinden memnuniyetle söz eden herkese teşekkürü borç bilmektedir.