Batman özel cenaze hizmetleri

Batman özel cenaze hizmetleri olarak hem cenaze nakil işlemlerinde hem de defin işlemlerinde, gereken evrakların hazırlanması konusunda ve defin işlemleriyle alakalı ihtiyaç duyulan malzemelerin temininde sizlere yardımcı olmaktayız. Batman özel cenaze hizmetleri, kendi cenaze araçları ve ambulansları ile cenazelerin yurtiçi ve uluslararası nakil işlemlerini eksiksiz olarak gerçekleştirmektedir.

Şehir içi Cenaze ve Defin Hizmetleri

Batman özel cenaze hizmetleri olarak, yakınlarınızı ve sevdiklerinizi kaybettiğiniz acı gününüzde sizlerin yanında olarak en titiz şekilde cenaze hizmeti sunmaktayız. Şehir için özel cenaze hizmetlerinde tam donanımlı olarak yeni temin edilmiş özel araçlar ile hizmet sunulmaktadır. Alanında tamamen uzman olan ekibimiz her şeyin en titiz şekilde ve tam zamanında gerçekleşmesi için çabalamaktadırlar. Özel cenaze nakil hizmeti sunan Batman özel cenaze hizmetleri firmamız; donanımlı araçları ve deneyimli kadrosu ile 7 gün 24 saat boyunca hizmetinizdedir.

Cenaze Arabasının Temin Edilmesi

Batman özel cenaze hizmetleri, şehir içi ve şehir dışı cenaze arabası hizmetini de sunmaktadır. Firmamız, cenazelerinizi oldukça hassas ve dikkatli bir şekilde taşımak için hizmetinizdedir.

Bundan yıllar önce köylerde ve küçük yerleşim yerlerinde kişi vefat ettiği zaman, cami ve defin işlemlerinin gerçekleşmekte olduğu mezarlık daha yakın olduğundan dolayı, bir cenaze nakil aracına ihtiyaç duyulmamaktaydı. Fakat şehirler büyüdükçe, bir cenaze ekstra bir cenaze nakil aracı adeta ihtiyaç haline geldi. Mesafenin uzak olmasından kaynaklı olarak, cenazenin tabutta taşınması mümkün değildir. Bu nedenle firmamız sizlere cenaze taşıma aracı konusunda da hizmetlerini sunmaktadır.

Şehirler Arası Cenaze Nakil

Gereken bütün dini eğitimleri almış olan çalışanlarımız ve şehir dışındaki cenaze nakil işlemleri için hazırlanmış olan özel nakil araçlarımız ile şehir dışındaki cenaze nakil prosedürlerine uygun bir şekilde cenazelerin taşınması işlemlerini yürütmekteyiz.

Başlıca Hizmetler

Nakil için gerekli yol izin belgesinin temin edilmesi, konşimento alınması, gümrük işlemlerinin yapılması

– Cenazenin hastanelerde usullere ve dini gerekliliklere uygun bir şekilde hazırlanması ve getirilmesi.

– Cenazenin defin için hazırlanması işlemleri

– Ölüm raporunun temin edilmesi

– Yıkanması ve kefenlenmesi işlemleri

– Tabuta yerleştirilmesi

– Camii ve mezarlığa nakli

– Kabir malzemelerin temin edilmesi