Bursa özel cenaze hizmetleri

Bursa özel cenaze hizmetleri olarak; şehir içi, şehirler arası ve uluslararası cenaze hizmetleri sunmaktadır. Bunun yanı sıra, cenaze işlemleri için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi yerine getirmekte olan firmamız yeni VIP cenaze araçlarını da hizmetinize sunmaktadır. Hepsi birbirinden donanımlı cenaze araçları sayesinde cenaze nakil işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. İşinde oldukça tecrübeli ekip arkadaşlarımız, yerine getirmekte oldukları işin ciddiyetini ve hassasiyetini bilmekte ve gereken titizliği, hoşgörüyü göstermektedir. Firma personelleri tamamen deneyimli ve uzman kişilerden oluşmakta olup, işlemlerin mümkün olan en hızlı şekilde yapılması için çabalamaktadırlar.

Şehir içi cenaze nakil işlemlerinde ve de cenaze hizmetlerinde, talep edilmesi durumunda cenaze malzemeleri de firma tarafınca temin edilmektedir. Şehir içi ya da şehirler arası cenaze nakil işlemlerinde cenazenin dini kurallara göre hazırlanmasının ardından cenaze defin noktasına teslimi gerçekleştirilir.

Cenaze hizmetleri

Bursa özel cenaze hizmetleri tarafından gerçekleştirilmekte olan hizmetler sırasıyla;

  • Vefat eden kişinin morga taşınması işlemi,
  • Cenazenin adli tıptaki işlemlerinin tamamlanması,
  • Gerekli doktor raporunun alınması,
  • Cenazenin yıkanması ve kefenlenmesi,
  • Cenazenin tabuta konması ve yeşil örtünün serilmesi,
  • Belediyedeki cenaze işlemlerinin yapılması,
  • Bütün evrak işlerinin gerçekleştirilmesi,
  • Cenazenin yerine getirilmesi gereken dini adetlere uygun ritüellerinin yapılması
  • Cenazenin naklinin gerçekleştirilmesi
  • Cenazenin defni işlemleri

Şehir içi cenaze işlemleri

Bursa özel cenaze hizmetleri, Bursa’daki her bir ilçeye cenaze aracı göndermektedir. Firma, şehir içi nakil ihtiyaçlarına VIP cenaze araçları ile çözüm getirmektedir. Şehir içi cenaze nakil işlemlerinizde hizmete sunulmuş olan yeni ve tam donanımlı, geniş kapasiteli cenaze araçları ile şehir için cenaze nakil işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Şehirler arası cenaze işlemleri

Bursa’da yer almakta olan firmamız yalnızca şehir içine değil, tüm Türkiye’ye cenaze aracı gönderebilme kapasitesine sahiptir. Türkiye’nin hangi ilinde olursanız olun, cenazeniz hangi bölgede olursa olsun VIP cenaze araçları ile hizmet sunmaktayız. Araçlar hem oldukça geniş bir kapasiteye sahiptir hem de özel izolasyona sahip olan araçlardır.

VIP Cenaze araçlarının temin edilmesi

Bursa özel cenaze hizmetleri olarak, cenaze nakli için yerine getirilecek olan bütün taleplerinize ve cenaze işlemlerindeki ihtiyaçlarınız için gereken cenaze aracı temininde firmamız bütün müşterilerine en iyi şekilde yardımcı olmaktadır. Firmamız tarafından temin edilen araçlarımız, sağlık bakanlığı tarafından sunulan bütün şartları karşılamaktadır.