Çorum özel cenaze hizmetleri

Çorum özel cenaze hizmetleri, uzun yıllardır hizmet sunmakta olan ve dünyanın her köşesine cenaze transferi yapan, aynı şekilde cenazeleri karşılayan bir şirkettir. Her din için uygun, dini kurallar doğrultusunda, donanımlı soğuk havalandırmaya sahip araçlar, konusunda tecrübeli personelleri ile 7 gün 24 saat boyunca dünya standartlarında cenaze ekipmanlarıyla hizmetlerini sunmaktadır. Çorum özel cenaze hizmetleri, kendi sektöründe insanların güvenini kazanmayı başarmış ve oldukça önemli pek çok sigorta şirketiyle, ülkemizde yer almakta olan Büyükelçilik ve Konsolosluklara hizmet sunmaktadır.

Yurtdışı cenaze hizmetleri için hazırlanan evraklar

Çorum özel cenaze hizmetleri yurtdışı cenaze hizmetleri için hazırlanmakta olan evraklar aşağıda yer aldığı gibidir;

  • Doktorun düzenlemiş olduğu ölüm raporu, savcının düzenlediği defin ruhsatı ya da otopsi raporu,
  • Mernis ölüm tutanağı,
  • Tahnit Raporu,
  • Yol izin belgesi,
  • Konşimento,
  • Ölüm raporu noter tasdikli olarak çevirisi,
  • Gerekli olan bütün gümrük evrakları.

Havayolu ile Cenaze Nakli

Çorum özel cenaze hizmetleri şehirlerarasında ve şehir içinde olduğu kadar, yurtdışı cenaze nakil işlemlerinde de oldukça titiz davranmaktadır. Havayolu ile cenaze nakli için gerekli olan bütün evrakların hazırlanması, cenaze nakli ve defin organizasyonunun yerine getirilmesi, defin işlemleri için gereken tüm malzemelerin teminini sağlamaktadır.

Karayolu ile Cenaze Nakli 

Tıpkı havayolu ile cenaze nakli işlemlerinde olduğu gibi, karayolu ile cenaze nakli işlemlerinde de Çorum özel cenaze hizmetleri, hem yakınlarını ve tanıdıklarını kaybetmiş olan insanların zor günlerinde onların yanında bulunarak cenaze nakil işlemlerinin gerçekleştirilmesi hem de defin işlemlerinin yapılması konusunda oldukça titiz davranmaktadır. Gereken bütün belgelerin sağlanması, organizasyonun yapılması, defin işlemleriyle alakalı malzemelerin temini mümkün olan en hızlı şekilde gerçekleştirilmektedir. Karayolu ile cenaze nakli, firmaya bağlı olan özel cenaze araçları ile yapılmaktadır.

Cenaze defin hizmetleri

Firma tarafından, defin işlemlerine ilişkin hazırlanması gereken bütün malzemelerin temini en titiz şekilde gerçekleştirilmektedir. Cenaze defini işlemlerinde bilgi, usul, cenazeye saygı ve özen gösterilmesi oldukça önemlidir. Cenaze nakil ve defin işlemleri esnasında gereken bütün özenin ve duyarlılığın gösterileceği konusunda firmamıza güvenebilirsiniz.