Erzincan özel cenaze hizmetleri

Erzincan özel cenaze hizmetleri şirketimiz cenaze nakil işlemleri başta olmak üzere; defin işlemlerinde, defin ve nakil işlemleri için gerekli olan evrakların hazırlanması konusunda ve gerekli tüm malzemelerin temininde yardımcı olmaktadır. Erzincan özel cenaze hizmetleri, şirketimize ait olan donanımlı cenaze araçları ve ambulanslar, cenazelerin hem yurtiçi hem de uluslararası nakil işlemlerinin eksiksiz bir şekilde tamamlanmasını sağlamaktadırlar.

Cenaze ve Defin

Erzincan özel cenaze hizmetleri olarak, sevdiklerinizi kaybetmiş olduğunuz acı gününüzde sizin yanında olarak ihtiyaç duyulan bütün cenaze hizmetlerini sunmaktayız. Bu konuda eğitim almış, deneyimli ekibimiz sürecin eksiksiz şekilde ve tam zamanında gerçekleşmesi için ellerinden gelen bütün özeni göstermektedirler. Özel cenaze nakil hizmeti firmamız; yeni araçları ve profesyonel kadrosu ile 7/24 hizmetinizdedir.

Erzincan özel cenaze hizmetleri cenaze arabası

Erzincan özel cenaze hizmetleri, şehir içinde ve şehir dışında cenazelerin nakli için cenaze arabası hizmeti sunmaktadır. Firmamızı tam donanımlı araçları, cenazelerinizi en hassas ve güvenilir şekilde taşınması için hizmetinize sunulmaktadır.

Eskiden çok fazla ihtiyaç duyulmayan cenaze arabaları, özellikle büyük şehirlerde büyük bir ihtiyaç haline geldi. Mezarlıkların uzak olması dolayısı ile, cenazenin tabutta defnedilecek mezarlıklara götürülmesi artık pek mümkün değildir. Bu yüzden şirketimiz sizlere cenaze taşıma aracı da temin etmektedir.

Şehirler Arası Cenaze Nakil İşlemleri

Bu konu ile alakalı gerekli olan tüm dini eğitimleri alarak alanında yeterli bilgiye sahip çalışanlarımız ve şehir dışında bulunan cenaze naklinin gerçekleştirilmesi için özel olarak hazırlanan tam donanımlı nakil araçlarımız ile cenazelerinizin transferini de gerçekleştirmekteyiz. Cenaze nakil prosedürlerine uygun olarak cenazelerin taşınması konusunda da son derece titiz davrandığımızdan emin olabilirsiniz.

Firma Tarafından Sunulan Başlıca Hizmetler

Naklin gerçekleşmesi için gereken yol izin belgesi ve konşimento alımı,

– Cenazenin hastaneden usullere uygun olarak ve dini gereklilikleri yerine getirerek hazırlanması ve getirilmesi.

– Defin için hazırlanması,

– Doktordan cenazenin ölüm raporunun alınması,

– Yıkanması ve kefenlenmesi,

– Tabuta yerleştirilmesi,

– Camii ve mezarlığa nakledilmesi,

– Kabir malzemelerin temini

İşlemlerini firmamız gerçekleştirmektedir.