İzmir Özel Cenaze Hizmetleri

İzmir özel cenaze hizmetleri bakımından oldukça gelişmiş bir firma ağına sahiptir. Ödemiş, Urla, Menemen de dahil olmak üzere hemen hemen tüm ilçelerine bu hizmet sağlanmaktadır. İzmir özel cenaze hizmetlerinden faydalanmak sizlere birçok avantaj sağlamaktadır.

  1. Cenaze prosedürleriyle uğraşmanız gerekmez.
  2. Acılı halinizle defin işlemlerini düşünmek zorunda kalmazsınız.
  3. Vefat eden kişiyi en yakışır şekilde son yolculuğuna uğurlamış olursunuz.
  4. Nakil işlemi gerçekleştirmeniz gerekirse bunun için ekstra masrafa ve zahmete girmeniz gerekmez.

 

Nakil İşlemi

Cenazenizin başka bir ile veya ülkeye naklini gerçekleştirmek isterseniz bunu İzmir özel cenaze hizmetleri aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Bu hizmetten faydalanmadan kendi başınıza böyle zorlu bir süreci üstlenmeniz oldukça zor olacaktır. Anlaştığınız firmaya ait bir yetkiliye vefat eden kişinin kimlik bilgilerini vererek tüm bu yükümlülükten kurtulabilirsiniz. Nakil işlemleri özel cenaze araçlarıyla gerçekleştirilmektedir. Bazı durumlarda cenaze araçları çift kabinli olabilmektedir. Bu da birden fazla ölü olması durumunda birlikte götürülme imkanını sunmaktadır.

 

Yurtdışı Nakil İşlemi

Vefat eden kişinin yurtdışında bulunması veya yurtdışına gönderilmesi gerektiğinde İzmir özel cenaze hizmetleri devreye girmektedir. Gerekli prosedürler sağlandığında özel cenaze hizmeti veren firma cenaze nakil işlemlerini uçakla yapabilmektedir. Bu ayrıntıları internet veya telefon yoluyla ulaşacağınız İzmir öze cenaze hizmetleri yetkilileriyle kararlaştırmanız gerekmektedir. Her ne kadar belediyeler yurtiçi cenaze nakil işlemlerini bazen ücretsiz yapıyor olsalar da prosedür kısmıyla uğraşmamaktadırlar. Tüm bu işlemleri sizin yerinize başkasının yapmasını isterseniz özel cenaze hizmetlerinden yararlanmalısınız.

 

Tüm bunların yanı sıra İzmir özel cenaze hizmetleri her inanca ve geleneğe saygılı duruşuyla hizmet vermektedir. Defin işleminiz inançlarınızın gereğine göre yapılmakta ve bu anlamda sizlerin de istekleri göz önüne alınmaktadır. İşinde uzman kadrosuyla eksik evrak ve belgeleriniz kalmaksızın cenazeniz define hazır hale getirilmektedir. Böylelikle her ne kadar sevdiklerimizin veya yakınlarımızın bu dünyadan göçüşü bizleri yıpratsa da onlara son görevimizi en iyi şekilde yerine getirmiş oluruz. Acınızı yaşarken prosedürlerle uğraşmak zorunda kalmamanın vermiş olduğu rahatlık hissini bu sektör sizlere tam anlamıyla sağlamaktadır.