Muğla Özel Cenaze Hizmetleri

Muğla özel cenaze hizmetleri alanında kendini oldukça geliştirmiş firmalara sahiptir. Vefat eden kişiye ait çeşitli prosedürlerle kendini yormak ve daha fazla yıpranmak istemeyenler için özel cenaze hizmeti sağlayıcılar oldukça önemli bir konuma sahiptir. Vefat eden kişinin yakınlarının istekleri doğrultusunda, uzman kişilerce sağlanan bu hizmet son yıllarda oldukça önem kazanan bir sektör haline gelmiştir. Cenaze işlemlerinin karışıklığı ve acılı insanların bunlarla uğraşmak istememesiyle Muğla özel cenaze hizmetleri devreye girmiştir.

 

  1. Karayolu ile Nakil: Muğla özel cenaze hizmetleri şehir içi ve şehirlerarası cenaze nakil hizmetlerini sunmaktadır. 7 gün 24 saat Türkiye’nin bütün illerinden Muğla’daki firmalara ulaşmanız mümkündür. Firmalara ait araçlarda cenazeler için soğutmalı özel kabinler bulunmaktadır. Bu araçlar gerekli tüm belgelere ve yetkilendirmelere sahiptir. Araçların içleri oldukça geniştir ve cenaze sahipleri için özel koltuklar bulunur. Aynı anda birden çok cenaze taşıyabilecek kapasitede araçlar da bulunmaktadır.

 

  1. Havayolu ile Nakil: Muğla özel cenaze hizmetleri yurtiçi ve yurtdışı havayolu vasıtası ile özel cenaze nakil işlemlerini gerçekleştirmektedir. Muğla cenaze hizmetleri hem şehirlerarası cenaze naklini gerçekleştirir hem de Türkiye’den yurtdışına cenaze götürme işlemlerini yürütür. Cenaze nakil işlemlerinin ve defin işlemlerinin yapılması hususunun dışında gerekli tüm belgelerin alınması ve cenazenin naklinin ve defin işlemlerinin sağlanması, defin organizasyonuna ilişkin gereken malzemelerin temini aşamasında sizlere yardımcı olmaktadır.

 

 

  1. Şehirlerarası Nakil: Muğla’da faaliyet gösteren özel cenaze hizmetleri, hem yakınlarını veya tanıdıklarını kaybeden kişilerin zor zamanlarında onlara destek olarak cenaze nakil işlemlerine ait gerekli belgelerin ve prosedürlerin işletilmesinin sağlanmasında hizmet vermektedir. Şehirlerarası gerçekleştirilen cenaze nakli, Muğla cenaze hizmetleri alanında faaliyet gösteren güvenilir ve rüştünü ispatlamış firmalar tarafından veya bağlantılı organizasyonlara mal olmuş özel cenaze vasıtalarıyla yapılmaktadır. Cenazelerinin hastanelerden, morglardan, evlerinizden veya bulundukları herhangi bir yerden alınması, işinin ehli uzman personel ile kefen ve bedenin bozulmaması için gerekli tüm işlemlerinin yapılması, cenazelerle ilgili savcılık, belediye gibi yetkili makamlardan alınacak belgelerin elde edilmesi ve usullerine uygun şekilde mezarlıklara nakledilmeleri, defin ve kabir işlemlerini kapsamaktadır.