Ordu Özel Cenaze Hizmetleri

Ordu Özel Cenaze Hizmetleri; Cenaze yakınlarının istediği olduğu takdirde onlar adına cenazeyi alıp adli işlemlerini ve sonrasında yapılan cenaze nakil, defin işlemlerine kadar olan tüm süreci sağlayarak hizmet vermektedirler. Dünyanın neresinde olursa olsun cenaze alınarak, cenaze yakınlarının belirlendiği noktaya teslim edilmektedir. Şehir içi, Şehirlerarası, Uluslar arası şeklinde hizmet sağlanmaktadır. Dışarıdan gelen cenazeler için IATA standartlarına uygun olarak hazırlanarak nakil işlemleri yapılmaktadır. Hizmetlerle ilgilenen güvenilir ve hassas olan kapsamlı bir ekip yer almaktadır. 7/24 ekipler hizmet vermektedir.

Ekip cenaze işlemleri son ana kadar ilgilenmektedir.

Vefat eden kişinin yıkanmasıyla olsun, tahnit işlemleri, talep olduğu takdirde giydirilmesinde, tabutlanmasında, kefenlenmesinde, Çinkolu tabuta konulmasında, Yeşil örtüsünün serilmesinde, kabir için gerekli olacak tüm malzemelerin temin edilmesinde de, Ordu Özel Cenaze Hizmetleri ekibi tarafından yapılmaktadır. Uçakla getirilecek cenazeler transfer saati gelene kadar ya da gününe kadar morglarda bekletilmektedir. Defin edilecek yere götürülüp teslim edilmesiyle görevlerini tamamlamaktadırlar.

Ekip tüm evrak işleriyle de ilgilenmektedir.

Merhum kişinin işlemler için öncelikle kimliği gerekmektedir. Sonrasında yol için izin belgeleri, gümrük işlemlerinin sağlanması, cenazenin nakil edilmesi ve defnedilmesi için belediyelerden, noterlerden, morglardan gelenek göreneklerine uygun getirilmesi, taşıma izin belgesi, camii ve mezarlıktan nakil işlemleri, ölüm belgesi alınır, konşimento alınması vb. evraklar sağlanmaktadır.

Cenaze araçları geniş tercih edilmektedir.

Geniş ve kapsamlı tercih edilen araçlar dünyanın her bir bölgesine hizmet vermektedir. Cenaze yakınları istekleri doğrultusunda araçta bulunabilirler. Merhum yakınları için bir bölme yer almaktadır. Aynı zamanda tek bir araçta, çift kabinli olduğunda 3 cenazeye kadar alım yapılmaktadır.

Hizmet her kesime aynı kalitede yapılmaktadır.

Hizmet kalitesi aynı kalarak fiyatlandırma çevreye göre uyguna yapılabilmektedir. Hizmette ki amaç toplumun her kesimine ulaşarak cenaze yakınlarının bu zorlu süreçlerinde, maddi yönden uğraş haline girilmeden yardımcı olabilmektedir.

Ordu Özel Cenaze Hizmetleri; Akkuş, Aybastı, Çatalpınar, Gölköy, Çaybaşı, Çamaş, Fatsa, Gürgentepe, Gülyalı, İkizce, Kabadüz, Kabataş, Korgan, Mesudiye, Kumru, Ordu, Ünye, Perşembe, Ulubey olarak toplamında 19 ilçede hizmete devam etmektedirler.