Osmaniye Özel Cenaze Hizmeti

Cenaze sahibinin adına 25 yılı aşkın bir süredir işlemlerini tamamlayan bir firmadır. Müşterinin geri dönütlerini kendini geliştirmek için kullanan bu firma aynı zamanda belediyede de hizmet vermektedir. Yıllardır sahip olduğu deneyimler sayesinde müşterilerine rahat ve güvenilir bir ortam sunmaktadır. Osmaniye Özel Cenaze Hizmeti olağan durumları gerisinde bırakarak her zaman yüksek kaliteyi ve gelişmeyi hedefleyen bir firmadır. Bu firma zaman kaybına sebep olmadan   ve güvenilir yollara başvurarak cenazeyle ilgili bütün evrak veyahut defin işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde sonlandırmaktadır.

Osmaniye Özel Cenaze Hizmetinde İşlemler Nasıl Bir Ortamda Gerçekleşir

Osmaniye Özel Cenaze Hizmeti bünyesinde gerçekleşen hizmet faaliyetleri mutlak kaliteli ve mutlak fiyatlıdır. Buna bağlı olarak müşteri memnuniyetini esas alan Osmaniye Özel Cenaze Hizmeti hizmet alacak kişilerin mali giderlerini sarsmayacak şekilde fiyatlandırmalar yapmaktadır. Bu anlayışından ötürü her statüden insana hizmet veren firma, araç konforunda da büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Araç kapasitesinin geniş olması nedeniyle ölen yakınınıza araç içerisinde bulunan ve size ayrılan bir bölmede eşlik edebilirsiniz. Ayrıca bir cenaze aracında aynı anda üç mevtaya kadar taşınabilmektedir.

Osmaniye Özel Cenaze Hizmetinin Sunduğu Kolaylıklar Nelerdir

Ölüm her nerede gerçekleşirse gerçekleşsin bulunduğu yerden defin işlemleri için alınır.

Tamamen dini inançlara göre ve sizlerin de talepleri doğrultusunda işlemler sürdürülür.

Bu firma aynı zamanda uluslar arasında da aktifliğini sürdürmektedir.

Gerek şehirler arası, şehir içi, gerekse de ulusla arası nakillerde kendini kanıtlamış ve tercih listesinde gözde isim haline gelmiştir.

Şirket Hakkında Genel Bilgiler

 • Şirket kendisinin başarısıyla müşteri memnuniyetini paralel bir şekilde sürdürmektedir.
 • Profesyonel bir ekip bünyesine sahiptir.
 • Uzun yıllar süren serüveni sayesinde tecrübeleri sistemleşmiş bir oluşumdur.
 • Sömürgecilik anlayışından uzak bir şekilde çalışarak hizmet kalitesini ön plana çıkarmaktadır.
 • Şube sayısı günden güne artan bir şirkettir.
 • Objektif bir şekilde davranarak cenazenin geçmişteki yaşam tarzını tarumar etmeyecek ve yakınlarını mağdur etmeyecek şekilde defin işlemlerini yapmaktadır.

Osmaniye Özel Cenaze Hizmetinin Sunduğu Hizmetler Nelerdir

 • Cenaze şirkete ait araçlarla bulunduğu yerden alınır.
 • Şehirler arası veyahut uluslar arası bir nakilde cenaze uçağın kalkış zamanına kadar şirkete ait olan morglarda bekletilir.
 • Firma isteğe bağlı olarak mevtaya yeşil örtü örtme, yıkanması, kefenlenmesi ve  dini isteklerin yerine getirilmesiyle mükelleftir.
 • Mevtanın nakil işlemlerinden defin işlemlerine kadar geçen süreç firma bünyesindeki hizmete dahildir.
 • Uçakla nakil gerektiren durumlarda standartlar IATA seviyesinde gerçekleşmektedir.