Şanlıurfa Özel Cenaze Hizmetleri 

Cenaze nakil işlemlerinde, 25 yılı aşkındır hizmet veren bir ildir. Dünyanın hangi bölgesinde olursa olsun cenaze alınıp getirilerek yerine ulaştırılmaktadır. Yurtiçinde cenaze, Uluslararası Cenazenin Karşılanması, Uluslararası Cenaze Nakli yapılmaktadır. Uçak cenaze işlemlerinde IATA standartlarına uygun olarak yapılmaktadır. Uygun bulunan araçla birlikte evden, hastaneden ya da bulunduğu bölgeden alınıp dini inançları göz önünde bulundurarak hazırlanmaktadır. 7/24 hizmet verilmektedir. Cenazenin yıkanması, isteyen kişiye bağlı olarak giydirilmesi ve ya kefenlenmesi, tabuta koyulması sırasıyla gerçekleştirilir. Eksiksiz evraklarla defin işlemi tamamlanır.

Hazırlanan evraklarda yurtiçi cenazelerinde, 

Doktor tarafından hazırlanan ölüm belgesinin alınması, vefat eden kinin yıkanması ve kefenlenmesi, mezarlığa ve cami için nakil işlemi, belediyeden yol belgesinin çıkartılması, Yeşil örtünün serili olması,  mezarlığa ve cami için nakil işlemi vb.

Uluslararası Cenaze Karşılama ve Naklinde,

Cenazenin yer aldığı bölgeden alınıp morga götürülmesi, Gönderilmeden önce doğru bir şekilde tabut yapılması gereklidir ve doktor denetlemesinden de geçtikten sonra tabut kapatılıp mühür basılır, Cenazenin istenilen gelenek ve göreneklere göre hazırlanması talep edilirse kıyafet giydirilmesi, Gerekli olan bütün evrakların yer alması, Taşıma belgesinin alınması vb.

Deneyimli bir ekip çalışmaktadır;

Çalışan kişiler eğitimli ve toplum kurallarını bilir ve ona göre hareket etmektedir. İsteyen kişiler adına Vefat eden ve ya vefat eden kişinin nüfus cüzdanıyla birlikte bütün işlemleri sırasıyla yapılır. Son görevleri defin işleminin olacağı yere götürmektedir. Cenaze işlemleri; cenazenin yıkanmasında, dini vazifeleri yerine getirilmesinde, kefenlenmesinde vb. işlemlerin istenildiği takdirde yerine getirilmektedir.

Geniş bir araçla hizmet verilmektedir;

Nakil sırasında çoğunlukla cenaze araçların büyük olması sayesinde vefat eden kişinin yakınlarını da ayrılan bölüm mevcuttur. Ayrıca bir araçla aynı zamanda 3 cenazeye kadar hizmet verilmektedir. Şanlıurfa Özel Cenaze Hizmetleri olarak hizmette bulunduğu kişilere maliyet ve verimlilik konusunda aynı kaliteyle birlikte uygun fiyatlar sunmaya çalışarak toplumun her kesimine ulaşmayı amaçlamaktadır.

Şanlıurfa Özel Cenaze Hizmetleri, 11 ilçede yer almaktadır;

Akçakale, Ceylanpınar, Hilvan, Suruç, Birecik, Halfeti, Şanlıurfa, Viranşehir, Bozova, Harran, Siverek ilçeleri hizmet vermektedir.